KODAS “L.O.B.I.A.I”

2021-06-25
Trakai

KODAS “L.O.B.I.A.I.” (renginys, skirtas švesti Globėjų dieną Trakų rajone)

Yra vaikų, kurie gimsta šeimose. Bet yra ir tokių vaikų, kurie gimsta mūsų širdyse, nes mes juos priimame į savo šeimas – globojame, įvaikiname.

Lietuvoje kiekvieną pirmąjį liepos sekmadienį minima Globėjų diena. Ši data įrašyta į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymą. Ta proga Trakų rajono Globos centras “Vaikai yra vaikai” kviečia visas rajono vaikus auginančias šeimas švęsti kartu.

Tėvelius, globėjus, įtėvius su mažais ir dideliais vaikais kviečiame leistis į orientacines varžytuves KODAS “L.O.B.I.A.I” ieškoti lobio.

Norintiems savo rankomis paliesti lobį, įkvėpti jo kvapo, teks išbandyti save, įsitikinti kokia tvirta yra Jūsų komanda. Mažais žingsneliais artėsite prie lobio, atlikdami vis naujas ir intriguojančias užduotis.

Šventės data: 2021 m. birželio 25 d. (penktadienis)

Šventės pradžia: 16.30 val. (planuojama pabaiga – apie 20.30 val.)

Šventės vieta: susitinkame Trakų rajono savivaldybės aikštėje (Vytauto g. 33, Trakai). Pasilabinę ir pasisveikinę, visi kartu šoksime šokį “Jerusalema”, tuomet leisimės ieškoti lobio Trakų mieste. Rastą lobio skrynią atversime prie “Maisto manijos” terasos (Karaimų g. 13, Trakai). Besidžiaugdami rastais turtais, žaisime,  vaišinsimės ledais ir kitais skanėstais, bendrausime, dalinsimės įspūdžiais ir patirtimis.

Renginys – nemokamas.

Svarbu: šeimoje-komandoje turėti bent vieną įkrautą mobilųjį telefoną (jo reikės vykdant užduotis beieškant lobio),  rekomenduojame avėti patogią avalynę.

Prašome registruotis iki 2021 m. birželio 24 d. el. paštu gimk@trakuseimoms.lt arba mob. 8 652 79 749.

Globos centro informacija

POZITYVIOS TĖVYSĖS UŽSIĖMIMAI TRAKUOSE!

Norite suprasti savo vaiko elgesį ir  atsakyti į…