NAUJA MŪSŲ PASLAUGA – INDIVIDUALI PRIEŽIŪRA ŠEIMOMS


Pristatome jums mūsų darbuotojas – Vidą, Dalią ir Žaną. Šios trys moterys Trakų rajono gyventojams teikia naują paslaugą – tai individuali priežiūra šeimoms, auginančioms kūdikius ir neįgalius vaikus iki trejų metų. Vida, Dalia ir Žana kasdieną važiuoja pas kūdikius auginančias šeimas, kurios patiria sunkumų ir joms padeda. Kokius sunkumus patiria šios šeimos? Krizė, socialinių įgūdžių stoka, priklausomybės, smurtas, vaikų nepriežiūra ir pan.

Lankomosios priežiūros darbuotojos mamas moko rūpintis vaiku ir jo poreikiais – maitinti, maudyti, rengti, padeda užsiregistruoti gydytojo ar kito specialisto konsultacijai, jei šeima neturi transporto – nuveža mamą su kūdikiu pas gydytoją, stebi mamų psichologinę būseną, moko savarankiškai spręsti iškylančias problemas, padeda užtikrinti vaiko raidai palankią aplinką. Jei mamai reikia trumpam išvykti svarbiais reikalais ir ji neturi kam plikti kūdikio, individualios priežiūros darbuotojos porą valandų pabūna su kūdikiu.

Vida, Dalia ir Žana vienos šeimos lankymui per savaitę skiria iki 10 valandų. Mūsų centro individualios priežiūros darbuotojos šiuo metu padeda devynioms Trakų rajono šeimoms.

Comments are disabled.