Pagalba smurtą patyrusioms moterims

Paramos šeimai ir vaikams centre teikiama kompleksinė pagalba moterims, patiriančioms smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje, išnaudojimą prekybai žmonėmis. Pagalba gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė, priklausomai nuo konkrečios situacijos ir pasirengimo priimti pagalbą.

address@2x

Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų sen., Trakų r. sav.

Teikiamos paslaugos

Emocinės paramos grupė moterimsGrupė skirta moterims, kurios patiria smurtą šeimoje, išgyvena krizę ar patiria kitokių sunkumų, jaučiasi pažeidžiamos susidūrusios su tam tikromis situacijomis ir ieškančios paramos, pagalbos, išklausymo, palaikymo ar nuoširdaus pabuvimo šalia.
Emocinės paramos grupė moterims vyksta kiekvieną pirmą mėnesio ketvirtadienį, 18:00 val. Paramos šeimai ir vaikams centre, Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų r. sav. Grupės moderatorė Živilė Barkauskaitė.
Socialinio darbuotojo pagalbaInformavimas, konsultavimas dėl pagalbos priemonių ir paslaugų smurto atvejais. Tarpininkavimas, siekiant užtikrinti pagalbos tęstinumą ir nuoseklumą su teisėsaugos institucijomis, Vaiko teisių apsaugos skyriumi, kitomis įstaigomis. Palydėjimas į įstaigas, transporto organizavimas.
Psichologinė pagalbaTeikiama psichologinė pagalba smurtą ir prievartą patiriančioms moterims, siekiant palaikyti motyvaciją išsilaisvinti iš smurtinių santykių ir stiprinti gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus.
Laikinas apgyvendinimasMoterys, patiriančios smurtą, gali kreiptis dėl laikino apgyvendinimo paslaugų krizių centre. Atsižvelgiant į kiekvieną atvejį individualiai, gali būti numatoma kompleksinė pagalba, įtraukiant ir kitus specialistus į pagalbos planą.