GLOBAI IR ĮVAIKINIMUI SKIRTAS VAKARAS


Lentvario bibliotekoje jaukiai ir atvirai bendravome apie globą ir įvaikinimą. Susirinkusiems pristatėme paveikslą apie globą “Tu gali tapti namais”, žiūrėjome kinofilmą ”Čia buvo Saša”, o svarbiausia- dalinomės savo įžvalgomis apie globą ir įvaikinimą.
Centro direktorė @Anželika Vunš pasidalino globos statistika- Trakų rajone šiuo metu sėkmingai globojami 63 vaikai. Nagrinėjome kuo globa ir įvaikinimas svarbūs mūsų valstybei ir atskiriems vaikams. Globos patirtimi atvirai pasidalino į renginį atvykusios globėjos. Svarbiausia viso susitikimo metu skambėjusi mintis- kiekvienas vaikas nori augti jį mylinčioje šeimoje. Ir kiekvienas vaikas to vertas.
Švento Jono bendruomeninių vaikų namų direktorė Rita Augutiene papasakojo kaip 26 biologinių tėvų globos netekę vaikai gyvena šeimynose, kaip kuria santykius su šalia esančiais, kas jiems svarbu ir kokio santykio jie ieško. Visi pasidžiaugėme naujiena apie tai, jog Švento Jono bendruomenėje augantis mažas berniukas, turintis dauno sindromą, netrukus iškeliaus į Ameriką pas jį įvaikinusią šeimą.
Visiems susirinkusiems dėkojame už nuoširdumą ir atvirumą. Lauksime kitų susitikimų.
Paveikslą “Tu gali tapti namais” Lentvario bibliotekoje galima bus apžiūrėti iki sausio pabaigos

Comments are disabled.